Anti Snoring Device | Aparat Kunder Gerhitjes | Nose Clip

650 L900 L (-28%)

S’ka stok

  • Pajisje e cila shmang problemet gjate gerhitjes.
  • Ju lejon te merni fryme me lehte
  • Pastron dhe filtron ajrin
  • Do te keni nje gjume me te lehte
KODI: pajisje-anti-gerhitese Kategori: ,

APARAT KUNDER GERHITJES | ANTI SNORE NOSE CLIP

Aparat Kunder Gerhitjes ne Dyqan Taxi | Anti Snoring Device | Pajisja Revolucionare Kundra te gerhiturit | Snore Nose Clip Device

Keni probleme me Gerhitjen ?

Ju apo te afermit tuaj shqetesoheni nga zhurma qe krijohet gjate gjumit.
Tashme gerhitja nuk do jete me nje shqetesim per ju fale pajisjes Anti Gerhitese .

ANTI SNORING DEVICE | APARAT KUNDER GERHITJES

Pajisjet kundër gërhitës, janë bërë me cilësi të lartë ABS dhe material silikoni të butë, mjedisor dhe të padëmshëm, jashtëzakonisht të rehatshëm.

PAJISJE REVOLUCIONARE KUNDER GERHITJES | ANTI SNORING

Sleep position | Snoring relief | Nasal dilators | Sleep medicine | Nasal passage | Obstructive sleep apnea

-Lehtë për tu veshur dhe zbritur, thjesht futni kanalin në hundë dhe zbrisni në çdo kohë.Anti snoring device health problem snoring
-Lehtësojnë efektivisht gërhitjen, përmirësojnë cilësinë e gjumit. Dhe mund të duhet ca kohë për t’u përshtatur me të.
-Lehtëson gërhitjen dhe bllokimin e hundës, pastrimin e ndotjes së ajrit, filtron ajrin e gazrave të dëmshëm dhe pluhurin, duke përmirësuar cilësinë e gjumit tuaj.
-Pajisje ku madhësia mini me peshë të lehtë nuk do të shtojë presion shtesë në hundë, e cila është e përshtatshme per t’u mbajtur.
-Aplikoni në shumë situata, ambiente të mbyllura, të jashtme, spitale, etj. 

ANTI SNORE NOSE CLIP | PAJIJSE KUNDER GERHITJES

Kujdes: mos e prishni këtë produkt, thjesht lani si një pjesë të tërë, përndryshe, do të jetë e padobishme. si te elimnimojme gerhitjen

Eshtë koha për të ndaluar netët pa gjumë dhe ditët jofunksionale.

Janë të lehta në përdorim dhe sa më të shumë ti përdorni aq më mire do merni frymë.

BREATHE RIGHT NASAL STRIPS | Stop snoring Devices

Per kete vjen ne ndihme kyaparat ndihmë kundër gërhitjes dhe pastrimit të ajrit që hap natyrshëm dhe në mënyrë efektive pasazhet tuaja të hundës nga brenda për të maksimizuar rrjedhën e ajrit për frymëmarrje të lehtë.

APARAT KUNDER GERHITJES EFEKTIV

Njëkohësisht duke filtruar P.2.5 dhe pluhurin, ju lejon të merrni frymë lehtë në ajër të pastër për gjumin e një nate të mirë pa gërhitës. Mund ta mbani edhe kur shihni tv apo kur jeni shtrirë. Pastron edhe ajrin falë filtrit të integruar në të.

Trajtoni veten dhe partnerin tuaj të shtratit një natë të heshtur!

Deshironi te beni nje gjume te rehatshem si edhe gjithashtu mos te shqetesoni partnerin tuaj gjate orarit te gjumit. Zgjidhja vjen per ju me anti snoring device. Pajisja eshte e rehatshme, e lehte per t’u vendosur, praktike per t’u mbajtur, madje nuk do e ndjeni aspak qe e keni vendosur ne hunde.

KUNDRA GERHITJES

 

Pajisje kundra gerhitjes anti snoring Snore nose Clip aparat kunder zhurmes

 

PAJISJE ANTI GERHITJES | ANTI SNORING

Treat sleep apnea , reduce snoring, snoring aids

Aparat kunder problemit te gerhitjes. Ndertuar nga material silikoni i padëmshëm dhe i butë për tu vendosur në hundë duke mos shkaktuar aspak shqetesim.

Lehtësim i gërhitjes dhe kongjestioni i hundës për t’ju dhënë një gjumë të mirë dhe një frymëmarrje të qetë. Produkt Cilësor dhe teper efektiv. Tani nuk do te shqetesoheni nga gerhitjet gjate nates.

Aparat Kunder Gerhitjes

Vjen me material silikoni qe eshte teper cilesor dhe i padëmshëm, i butë për tu vendosur ne hunde në mënyrë te lehte dhe te qete. Lehtësimi i gërhitës dhe bllokimit të hundës për t’ju kthyer juve dhe asaj një gjumë të mirë dhe frymëmarrje të qetë. Gjithashtu vjen edhe si filtrues ajri qe do ju beje te thithni ajer plotesisht te paster dhe te shendetshem i cili eshte 100% efikas.

100% Efikas.
Pa efekte anesore.


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Be the first to review “Anti Snoring Device | Aparat Kunder Gerhitjes | Nose Clip”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Anti Snoring Pajisje Kunder gerhiitjes Snore nose clip

Anti Snoring Device | Aparat Kunder Gerhitjes | Nose Clip

650 L900 L (-28%)