Pajisje pastrimi per furcat e kozmetikes

Ka stok

KODI: i23702111255 Kategori: ,

PAJISJE PASTRIMI PER FURCAT

Pajisje pastrimi per furcat e kozmetikes, shume e nevojshme per ti mbajtur te pastra dhe larg mbetjeve te fondatines.

A e dini se furcat e ndotura te grimit mund te cojne ne akne, skuqje dhe probleme te tjera te lekures? Thuaju lamtumire problemeve te lekures me kete pastrues elektrik furcash grimi me pastrim te thelle.pastrues per furcat e makeup ne dyqan taxi

I aplikueshem per te gjitha llojet e furcave se grimit per deri ne 8 furca duke kursyer kohe dhe perpjekje.

Me koka te vogla silikoni te cilat jane shume efikase ne pastrimin e fijeve te furcave gjate rrotullimit te pajisjes.

Bere nga material silikoni, i cili do te heqe ne menyre efektive grimin dhe pluhurin pa demtuar furcen tuaj te grimit.

I lehte per tu perdorur me ane te vetem nje butoni per ndezje dhe fikje. Me pas mund ta hiqni enen e silikonit per te derdhur mbetjet dhe pastruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

pajisje pastrimi per furca makeupi ne dyqan taxi

Pajisje pastrimi per furcat e kozmetikes