Organizuese tualeti me pasqyre

4,290 L

Ka stok

KODI: i23702111148 Kategori: ,

ORGANIZUESE TUALETI ME PASQYRE

Organizuese ideale per te sistemuar kremrat dhe te gjitha produktet make-up.

Pajisur edhe me nje pasqyre, e cila ju ndihmon ne realizimin e procesit te make-up ose skincare-it.

Material plastik ABS me cilesi te larte, e cila nuk demtohet dhe rezistent ndaj ujit. Me dizenjo varje ne mur.

Me 2 sirtare te vegjel per mbajtjen e aksesoreve te flokeve, bizhu, etj.

Në fund ka nje shkop metalik ku mund te varni peshqirin tuaj te pastrimit te lekures.

Specifika:

  • Organizuese tualeti
  • Materiali: druri
  • Permasat: 40 x 12 x 70 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Organizues per tualetin

Main Menu

organizuese per makeup online ne dyqna taxi

Organizuese tualeti me pasqyre