Organizuese e dyanshme per canta dhe aksesore

790 L

Ka stok

  • Organizuese e dyanshme
  • Per canta/kuleta/shall etj
  • Dimensionet:90x35x35cm
KODI: i230066125 Kategori: ,

ORGANIZUESE E DYANSHME PER CANTA

Organizuese e dyanshme zgjidhje perfekte per ruajtjen e cantave dhe kuleta pa zene hapesire ne dollapin tuaj.

Bere nga material PVC me pjese transparente qe ju lejon te dalloni cantat per kapjen e lehte te tyre.

Vjen me grep inox per varjen brenda dollapit pa zene hapesire.

Specifika:

  • Organizuese e dyanshme
  • Per canta/kuleta/shall etj
  • Dimensionet:90x35x35cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizuese cantash e dyanshme online ne dyqan taxi

Organizuese e dyanshme per canta dhe aksesore