Organizues rrobash per raftin

490 L

Ka stok

  • Organizues per raftin me ndarje.
  • Material i plote prej poliestre.
  • Dizajn i thjeshte dhe i kombinueshem.
  • Permasat 31*25*12 cm
KODI: t7552 Kategori: , ,

Organizues per rrobat

Organizues per rrobat dhe aksesoret tuaj .

Eshte e ndertuar nje material te plote prej poliestre e cila pastrohet lehtesisht.

Ka nje dizajn te thjeshte dhe praktik i cili eshte lehtesisht i kombinueshme me cdo raft ne te cilen vendoset.

Nese deshironi mund ta vendosni ne dollap, raft apo ta vendosni siper tavolines.

Organizuesi ne brendesi eshte me ndarje , ka goxha hapsire e cila ju lejon te vendosni rrobat tuaja.

 

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues rrobash per raftin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues rafti

Organizues rrobash per raftin