Organizues portativ per kepucet

990 L

Ka stok

Organizues per kepucet , portativ per udhetime me permasa 35 x22 x 40 cm.

KODI: t7293 Kategori: , ,

Organizuesi i kepuceve per udhetime

Per te shmangur rremujen dhe per te pasur bagazhe sa me te organizuara gjate udhetimit , ky organizues i kepuceve do te jete shpetimi juaj.

Ndertuar me nje material te forte prej poliestre PVC , lahet lehtesisht dhe paloset ne rast se nuk ju duhet.

Ne brendesi ka nje hapsire te konsiderueshme dhe mund te vendosni 6 pale kepuce.

Me pas palosni dhe mbyllni organizuesin me zinxhir duke e shendruar ne nje cante.

Pjesa e siperme e cantes eshte transparente dhe ju mund te shihni se cfare keni vendosur ne brendesi.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues portativ per kepucet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per kepucet

Organizues portativ per kepucet