Organizues per tualetin | Kosh rrobash 2n1

3,390 L

Ka stok

 • Organizues per aksesoret e tualetit.
 • Kosh rrobash.
 • Dizajn i sofistikuar dhe rezistent.
 • Ju kursen kohe dhe hapsire.
 • Portabel.
KODI: 2010301 Kategori: ,

ORGANIZUES PER TUALETIN

Organizues per tualetin me te cilin tualeti juaj do te jete gjate gjithe kohes i rregullt dhe me nje pamje te kendshme per syrin tuaj. Organizuesi vjen me nje dizajn bashkekohor dhe inovativ i cili do te pershtatet per mrekulli me tualetin tuaj.

ORGANIZUES DHE KOSH RROBASH PER TUALETIN

Oorganizuesi i cili vjen me nje kapacietet te larte dhe me nje perberje cilesore e cila do te pershatet me aredimin e tualetit tuaj. Organizuesi 2n1 i cili pervecse do te jete nje vend mjaft komod per te vendosur aksesoret e tualetit do te sherbej gjithashtu edhe si kosh per rrobat e palara. Funkioni i tij paresor eshte te kursej vend.

Pjesa e poshtme e organizuesit e cila sherben si kosh per rrobat, mund te shkeputet dhe te vendoset ne nje vend tjeter te tualetit. Dhe keshtu ju do te keni me teper hapsire per te vendosur aksesoret apo detergjentet qe deshironi.

Specifikat:organizues per rrobat dyqan taxi
 • Organizues dhe kosh rrobash.
 • Multifunksional.
 • Dizajn inovativ dhe bashkekohor.
 • Material rezistent dhe cilesor.
 • Portabel, pjesa e koshit mund te shkeputet.
 • Perfekte per te kursyer vend ne tualetin tuaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Organizues per tualetin | Kosh rrobash 2n1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per tualetin 2n1 bli online dyqan taxi

Organizues per tualetin | Kosh rrobash 2n1