Organizues per tenxheret e kuzhines

1,490 L

Ka stok

  • Organizues per tenxheret e kuzhines
  • Material: plastike + inoks
  • Ngjyra: gri + e zeze
  • Dimensionet:
    – e mbyllur: 30.5 x 20.4 cm
    – e hapur: 56 x 20.4 cm
KODI: i2370211106 Kategori: ,

ORGANIZUES PER TENXHERET

Zgjedhja e duhur per kuzhinen tuaj, per te organizuar te gjitha tenxheret dhe kapaket.

Sherben per sistemimin e eneve te kuzhines ne raft ose per kullimin e tyre. Me 7 hapesira ndarese mund t’i vendosni sipas deshires.

Ky lloj organizuesi ka si avantazh faktin qe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme tiganesh apo tenxheresh duke e mbajtur kuzhinen tuaj te paster.

Organizuesin mund ta vendosni ne banak, dollap, sirtare apo vende te tjera qe ju deshironi.

Specifika:

Material: plastike + inoks
Ngjyra: gri + e zeze
Dimensionet:
– e mbyllur: 30.5 x 20.4 cm
– e hapur: 56 x 20.4 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizues per tenxhere online ne dyqan taxi

Organizues per tenxheret e kuzhines