Organizues per rrobat ne 3 ngjyra te ndryshme

490 L

Ka stok

  • Organizues per rrobat.
  • Me 3 ngjyra te ndryshme.
  • Kane nje hapsire te bollshme.
  • Dizajn i thjeshte.
  • Mund ta vendosni ne cdo vend.
  • Permasa: 50*30*20 cm.
KODI: t02870 Kategori: ,

Canta organizuese per rrobat

Vendosni te gjitha rrobat qe nuk i vishni cantat organizuese.

Me nderrimin e stineve dhe garderoba jone ndryshon na duhet te paketojme rrobat te cilat nuk i veshim dhe do te vendosim ne dollap rrobat e stines.

E gjithe kjo rremuje mund te shmanget dhe rregullohet lehtesisht fal cantave organizuese.

Palosni rrobat dhe organizoini ne keto modele te cantave.

Vijne me zinxhir ne pjesen e siperme dhe keshtu mbani larg nga rrobat tuaja pluhrat dhe insektet e dollapit.

Material i plote PVC me 3 ngjyra : gri , roze dhe bezhe.

Permasa: 50*30*20 cm.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per rrobat ne 3 ngjyra te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per rrobat me 3 ngjyra

Organizues per rrobat ne 3 ngjyra te ndryshme