Organizues per kuzhine me 4 nivele

5,490 L

Ka stok

  • Organizues per kuzhine
  • Me 4 nivele
  • Mbrojtese anesore forme X
  • Material metalik
  • Dizajn i palosshem
KODI: i23702194 Kategori: ,

ORGANIZUES PER KUZHINE

Organizues per kuzhine me 4 nivele mbajtese bere nga materiali i celikut me cilesi te larte, rezistente, me strukture te qendrueshme dhe kapacitet mbajtes te larte.

Dizaj i palosshem qe mund te mbyllet lehtesisht kur nuk eshte ne perdorim, per te zene sa me pak hapesire, mund te rrotullohet 360° fale rrotave ne bazen e tij. Paloset sheshte per ruajtje dhe transportueshmeri te lehte.

Shume praktik mund te perdoret ne hapesira te ndryshme si: kuzhine, sallon, tualet, ballkon, studio, restorant etj.

Me pjese anesore mbrojtese ne forme x ne te dy anet per te parandaluar renien e artikujve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizuese me 4 nivele ne dyqan taxi

Organizues per kuzhine me 4 nivele