Organizues per canta me permasa 37 x125 cm

1,290 L

Ka stok

  • Organizon cantat.
  • Shmang dhe eleminon rremujen ne dollap.
  • Ka 10 hapsira per te vendosur canta ose sende te tjera.
  • Permasat: 37 x125 cm.
KODI: t8092 Kategori: , ,

Organizues per cantat

Tashme mund te boshatisni dollapet tuaj dhe mund te shmangni rremujen fale organizuesit te cantave.

Ky organizues vjen me 10 kuti ose hapsira boshe per te vendosur cantat tuaja por dhe jo vetem .

Eshte i ndertuar nga nje material i forte dhe rezisten poliestre .

Mund ta varni lehtesisht ne dollap fal aksesorit ne pjesen e siperme te organizuesit i cili iu ndihmon ta varni.

Ze shume pak hapsire.

Ne kete menyre do ta keni me te lehte per te gjetuar canten tuaj te preferuar.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues per canta me permasa 37 x125 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues cantash me 10 kuti

Organizues per canta me permasa 37 x125 cm