Organizues per aksesoret e tualetit

1,500 L

Ka stok

  • Një zgjedhje e mirë për të ruajtur gjërat.
  • E shkëlqyeshme për pajisje shtëpiake ose per t’u vendosur ne tualet.
  • Ju kursen hapsire.
KODI: organizues-per-aksesoret-e-tualetit Kategori: , , ,

ORGANIZUES PER AKSESORET E TUALETIT

Eshte teper e lehtë për tu instaluar, nuk keni nevojë të mundoheni. Një zgjedhje e mirë për të ruajtur gjërat e vogla, por qe harxhojne shume hapsire. E shkëlqyeshme për pajisje shtëpiake ose per t’u vendosur ne tualet. Ju kursen hapsire dhe e mban vendin me te rregullt.

Specifikat:organizues per kuzhinen
  • Materiali: Plastikë
  • Ngjyra: Rozë, Beige, Blu, Blu e errët. 
  • Ideale per mbajtjen e asksesoreve.
  • Mund te perdoret ne kuzhine dhe tualet.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Be the first to review “Organizues per aksesoret e tualetit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per aksesoret e tualetit

Organizues per aksesoret e tualetit