Organizues me mbajtese 35 X 23 X23 Cm

1,290 L

Ka stok

Organizues me mbajtese per sisteminim e veshjeve ose aksesoreve tuaj , dizajn lehtesisht i kombinueshem.

KODI: t03495 Kategori: ,

Organizues per rrobat

Shmangni rremujen dhe organizoni cdo send apo rrobe tuajen.

Organizues me material te forte poliestre , cope e plote.

Dizajn i thjeshte dhe ngjyre qe kombinon m cdo dhome ku do ta vendosni.

Mjafton te vendosni rrobat ose sendet qe deshironi te vendosni te mbyllni kapakun dhe ta lini ne nje cep.

Ka nje hapsire te konsiderueshme .

Permasat : 35X23X23 CM

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues me mbajtese 35 X 23 X23 Cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues me mbajtese

Organizues me mbajtese 35 X 23 X23 Cm