Organizues me kater rafte

3,490 L

Ka stok

KODI: organizues-me-4-rafte Kategori: ,

ORGANIZUES ME KATER RAFTE

Raft organizues me kater kate te cilin mund ta perdorni kudo qe ju nevojitet ne ambientet tuaja.

Raftet janë krijuar për t’u mbështetur në mure. Vjen me nje baze te qendrueshme. Mund te vendosni peshqiret, shampot, produktet e kozmetikes dhe gjithcka tjeter ju nevojitet ne kete organizues portativ.

Dizajn teper teheqes dhe i pershtatshem per cdo ambient, do ju ndihmoje per te shmangur rremujen qe krijohet zakonisht nga mungesa e hapesires.

Be the first to review “Organizues me kater rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rafte organizuese online dyqan taxi

Organizues me kater rafte