Ore per femra fine DKNY – Watches for Women Bli Online

5,500 L18,200 L (-70%)

Gjendje

SPECIFIKAT

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8408

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Drejtkendor

Diametri i bazes: 18 mm

Trashesia e bazes: 8 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Rrip i holle dhe fin

Ngjyra: Silver dhe White

KODI: S-DKNY-NY-8408 KATEGORIA:

Ore per femra fine DKNY – Watches for Women Bli Online

Ore per femra fine DKNY – Watches for Women Bli Online

E thjeshte

Fine ne dore

Kombinim terheqes i te bardhes me argjendin

Rezistente ndaj ujit

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8408

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Drejtkendor

Diametri i bazes: 18 mm

Trashesia e bazes: 8 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Rrip i holle dhe fin

Ngjyra: Silver dhe White

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Ore per femra fine DKNY

Ore per femra fine DKNY - Watches for Women Bli Online

5,500 L18,200 L (-70%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat