Ore murale e dyanshme me telekomande

5,490 L

Ka stok

KODI: i23702111227 KATEGORIA:

ORE MURALE E DYANSHME

Ore murale e dyanshme me model super te vecante dhe unik per cdo ambient.

Dizajn unik me 2 pjese ne 1 perfekt per tu vendosur ne kende. Jepini vleren e duhur dekorit te ambientit tuaj.

Shume i lehte per tu montuar dhe nuk e demton murin. Lehtesisht e komandueshme me ane te telekomandes per te ndricuar ambientin me ngjyra te ngrohta.

Nje aksesor i pershtatshem per te gjitha llojet e ambjenteve si shtepi, zyra, hotele apo restorante.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri e dyanshme ne dyqan taxi

Ore murale e dyanshme me telekomande