Ore me zinxhir per femra DKNY – Silver Watch Online

6,900 L

Ka stok

SPECIFIKAT:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8167

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Trashesia e bazes: 12 mm

Diametri i bazes: 42 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Silver

KODI: S-DKNYF01 KATEGORIA:

Ore me zinxhir per femra DKNY – Silver Watch Online

Ore me zinxhir per femra DKNY – Online

Perzjerje e stilit modern, sportive, klasik

E kombinueshme

Rrip i trashe metalik, fushe e bardhe me shkronja te medha dhe dizanj unik

Super cmim

Rezistente ndaj ujit

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8167

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Trashesia e bazes: 12 mm

Diametri i bazes: 42 mm

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Silver

Be the first to review “Ore me zinxhir per femra DKNY – Silver Watch Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore per femra silver

Ore me zinxhir per femra DKNY - Silver Watch Online