Ore inteligjente tavoline Xiaomi Mi Smart Clock

6,790 L6,900 L (-2%)

Ka stok

Ore inteligjente tavoline me funksione te larmishme e cila sherben edhe si monitor per kamerat e shtepise, pajisje audio per muzike dhe qender kontrolli per te kontrolluar pajisjet e tjera smart te shtepise.

KODI: h-22345606 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE TAVOLINE XIAOMI MI

Ore inteligjente tavoline Xiaomi Mi e cila sherben jo vetem si ore por edhe si monitor per pamjet e kamerave te shtepise.

Perdorni oren inteligjente per t’u lidhur me kamerat e sigurise si kamera Xiaomi Mi 360 grade dhe kameren Mi Home 2k Pro dhe te shfaqni imazhet e drejtperdrejta ne ekran.

Mi Smart Alarm Clock ofron ekran me ngjyra 3,97 inch me 800×480 piksele, altoparlant 1,5 inch dhe Chromecast te integruar.

Altoparlanti me 2 mikrofona eshte krijuar per te komunikuar me Google Assistant. Pervec kesaj, ju mund te luani shume lehte muzike nga Youtube ose Spotify ne kete ore alarmi te teknologjise se larte.

Me Chromecast te integruar permes Google Assistant do te mund te transmetoni filmat dhe fotot tuaja drejtperdrejt nga smartphone ose tableti juaj, duke e shnderruar oren ne kornize fotografie.

Gjithashtu mund te transmetoni kenget tuaja muzikore ne ore me ane te lidhjes Bluetooth V5.0.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Ore tavoline

Ngjyra

Be the first to review “Ore inteligjente tavoline Xiaomi Mi Smart Clock”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente tavoline xiaomi mi bli online ne dyqan taxi

Ore inteligjente tavoline Xiaomi Mi Smart Clock

6,790 L6,900 L (-2%)

Shto ne Shporte