Ore gold per meshkuj Loire

Ka stok

  • Ore per meshkuj
  • Ngjyra: gold
  • Diametri: 4.5 cm
KODI: i2370211118 KATEGORIA:

ORE GOLD PER MESHKUJ

Ore gold per meshkuj aksesori perfekt per nje feste elegante apo dalje.

Nje ore mahnitese per burrat nga Loire per me shume stil dhe elegance.

Nje nder orat me dizajn dhe funksionalitet te persosur me material stainless steel qe nuk ndryshket.

Specifika:

  • Ore per meshkuj
  • Ngjyra: gold
  • Diametri: 4.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ore

Main Menu

ore loire online ne dyqan taxi

Ore gold per meshkuj Loire