Ore elektronike me timer per kuzhine

690 L

Ka stok

 • Materiali ABS
 • Levizja: Elektronike
 • Lloji i ekranit: LCD
 • Me kohemates
 • Punon me bateri
 • Permasat: 7.2 x 6 cm
KODI: i2370211157 Kategori: ,

ORE ELEKTRONIKE ME TIMER

Ore e vogel elektronike me timer per kuzhine e cila sherben per te menaxhuar ashtu sic duhet kohen e gatimit.

Perbehet nga butona kontrolli, ndersa pjesa e pasme perbehet nga magnet per ta ngjitur.

Ekrani eshte i madh dhe i qarte, i lehte per t’u lexuar dhe per te vendosur kohen.

Menaxhoni kohen e gatimit, te pjekjes dhe gjithcka tjeter me kete ore me zile, me butona kontrolli dhe magnet ne pjesen e pasme.

Specifika:

 • Materiali ABS
 • Levizja: Elektronike
 • Lloji i ekranit: LCD
 • Me kohemates
 • Punon me bateri
 • Permasat: 7.2 x 6 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore alarmi

Main Menu

ore elektronike per kuzhine ne dyqan taxi

Ore elektronike me timer per kuzhine