Ore dekoruese muri metalike

4,190 L

Ka stok

  • Ore muri dekoruese
  • Material metalike
  • Dizajn unik ngjyre gold
  • Permasat: 70cm
KODI: i237021196 Kategori: ,

ORE DEKORUESE MURI

Dekoroni shtepine ose zyren tuaj me kete ore muri dekoruese metalike te stiluar me nje dizajn unik ne ngjyre gold e cila do te duket bukur ne cdo ambient qe e vendosni.

Levizja e heshtur e ores e pengon oren nga tingujt e bezdisshem te tik-takimit per t’ju ofruar nje mjedis pa zhurme per te fjetur dhe per te punuar.

Ngjyrat, detajet unike dhe format e larmishme shtojne akoma me shume elegance.

Material me cilesi te larte rezistente ndaj temperaturave duke e bere oren te mos zbehet dhe te mos deformohet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri metalike ne dyqan taxi

Ore dekoruese muri metalike