Ora per meshkuj Lancaster – Men’s Watches – Black

8,490 L

Ka stok

Specifikat
Marka: Lancaster
Modeli: OLA0458SL-NR-NR
Ekrani: Analog
Materiali i kases: Celik Inoks
Diametri i kases: 44mm
Trashesia: 10mm
Materiali i Rripit: Silikon
Levizje: Kuarc
Rezistente ndaj ujit deri ne 165ft
KODI: S-Lancaster-OLA-0458SL-NR-NR KATEGORIA:

ORA PER MESHKUJ LANCASTER

Ora per meshkuj Lancaster – Black

Ore Lancaster per meshkuj me dizajn te thjeshte dhe njekohesisht te guximshem.

Specifikat
Marka: Lancaster
Modeli: OLA0458SL-NR-NR
Ekrani: Analog
Materiali i kases: Celik Inoks
Diametri i kases: 44mm
Trashesia: 10mm
Materiali i Rripit: Silikon
Levizje: Kuarc

Rezistente ndaj ujit deri ne 165ft


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “Ora per meshkuj Lancaster – Men’s Watches – Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ORE PER MESHKUJ LANCASTER

Ora per meshkuj Lancaster - Men's Watches - Black