Ngrohese e shishes te qumeshtit per bebe

1,690 L

Ka stok

 • Ngrohese per shishe
 • Materiali: Pelhure
 • Tensioni: 5V
 • Rryma: 2A
 • I rikarikueshem me usb
 • Madhesia: 30cm x 13,5cm
KODI: G2333235239 KATEGORIA:

NGROHESE E SHISHES TE QUMESHTIT

Ngrohese e shishes te qumeshtit per bebe, e pershatshme me madhesite e zakonshme te shisheve.

E perputhshme me nje sere pajisjesh USB, te tilla si furnizimi me energji celulare, laptopi, powerbank etj, duke ofruar komoditet dhe prakticitet per ushqimin gjate nates.

Dizajn kompakt i lehte per t’u mbajtur dhe ruajtur. Eshte i pershtatshem per te pergatitur qumesht ose per te ushqyer foshnjat ne cdo kohe dhe kudo.

Vjen me tre nivele ngrohje: Niveli i larte eshte rreth 60 grade Celsius, niveli i mesem 50 grade dhe niveli i ulet rreth 40 grade Celsius.

Specifika:

 • Ngrohese per shishe
 • Materiali: Pelhure
 • Tensioni: 5V
 • Rryma: 2A
 • I rikarikueshem me usb
 • Temperatura niveli i larte: 60 grade
 • Niveli i mesem: 50 grade
 • Niveli i ulet: 40 grade
 • Madhesia: 30cm x 13,5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ngrohese

Main Menu

ngrohese per qumeshtin e bebes ne dyqan taxi

Ngrohese e shishes te qumeshtit per bebe