Ngjitese muri dekorues 3D Sticker Sweet Home

1,890 L

Ka stok

KODI: i-898989898 Kategori: ,

NGJITESE MURI DEKORUES 3D

Ngjitese muri dekoruese per ambientet e shtepise tuaj ne forme 3D.

Ne ngjyre gold dhe silver per t’ju pershtatur ngjyrave te ambientit, me shkrimin Sweet Home.

E pershtatshme per tu vendosur ne siperfaqe te ndryshme te sheshta si mur, plastike, metal, dere, etj


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ngjitese

Ngjyra

Be the first to review “Ngjitese muri dekorues 3D Sticker Sweet Home”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sticker 3d per shtepi bli online ne dyqan taxi

Ngjitese muri dekorues 3D Sticker Sweet Home