Nderese rrobash e palosshme me kapje

1,890 L

Ka stok

  • Nderese per rrobat
  • Kapacitet deri ne 5 kg
  • Permasat: 52×34.5×16 cm
KODI: i23702111242 Kategori: ,

NDERESE RROBASH ME KAPJE

Nderese rrobash me kapje qe mund te varet ne ambiente te ndryshme.

Ideale per ambiente te kufizuara pasi mund te paloset pa zene hapesire. Nderesja ka 5 tela ku mund te varni veshjet tuaja.

Mund ta vendosi kudo, tek dritarja, ballkoni apo kaloriferi. Materiali eshte celik me doreza plastike mjaft rezistent ndaj temperaturave te larta dhe perdorimit te vazhdueshem.

I lehte per t’u transportuar midis dhomave ose nga ambientet e brendshme ne ato te jashtme.

Specifika:

  • Nderese per rrobat
  • Kapacitet deri ne 5 kg
  • Permasat: 52×34.5×16 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

nderese rrobash

Main Menu

nderese me kapje online ne dyqan taxi

Nderese rrobash e palosshme me kapje