Ndarese raftesh portative ne shitje online

1,190 L

Ka stok

KODI: i-987673 Kategori: ,

NDARESE RAFTESH PORTATIVE

Ndare raftesh te pershtatshme per sirtare librash,  rrobash, kuzhine, dhoma gjumi ose zyre.

Organizoni dhe ruani sendet shtepiake ne menyre perfekte me keto ndarese portative.

Te zgjerueshme deri ne nje gjatesi prej 44.5 cm.

Karakteristika:

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E bardhe
  • Përmasat: 28.3  x 10cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Be the first to review “Ndarese raftesh portative ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft ndarese portabel online ne dyqan taxi

Ndarese raftesh portative ne shitje online