Mushama shiu per femije

1,490 L

Ka stok

Mushama shiu per femije

2XL: 8-10 vjec / 120-130 cm
3XL : 11-12 vjec / 130-140 cm
4XL: 13-15 vjec/ 140-150 cm

KODI: i2371411 Kategori: , ,

Mushama shiu per femije

Te papershkueshme nga uji per ditet me shi dhe te ftohta.

Dizenjo shume terheqese e personazheve vizatimore, qe do te ngjallin interesin tek vogelushet.

Perfekte per mot me shi dhe ere, e cila do ju mundesoje femijeve te luajne jashte,  te shkojne ne shkolle apo dhe aktivitete te tjera pavaresisht motit

Ne ngjyre roze dhe blu (4 modele)
2XL: 8-10 vjec / 120-130 cm
3XL : 11-12 vjec / 130-140 cm
4XL: 13-15 vjec/ 140-150 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mushama

Main Menu

mushama femijesh blu online ne dyqan taxi

Mushama shiu per femije