Mushama per te mbrojtur karrocen kunder shiut

1,290 L

Ka stok

Mushama per te mbrojtur karrocen kunder shiut. Mase universale pershtatet me te gjithe modelet e karrocave.

KODI: t1505 Kategori: ,

Mushama kunder shiut

Mushamaja mbron karrocen e bebit nga shiu dhe era.

Ndertuar me nje material cilesor te plastikes elastike PVC e cila e mbron karrocen nga cdo kusht i jashtem atmoshferik.

Femija ne karroce do te jete i mbrojtur , i sigurt dhe i thate.

Mos u shqetesoni per masen pasi , kjo mushama eshte e pershtateshme per te gjithe modelet e karrocave dhe eshte ideale per cdo permase.

Mushamaja eshte e lehte dhe e tjedukshem , mund te shihni se cfare ben femija juaj ne karroce  gjate kohes qe jeni duke ecur.

Karroca mbulohet plotesisht dhe izolohet nga shiu, vetem pjesa e rrotave mbetet jashte mushamase per te siguruar nje levizje te thjeshte dhe te lehte te karroces per te mos u penguar.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mushama per te mbrojtur karrocen kunder shiut”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mushama kunder shiut per karroce

Mushama per te mbrojtur karrocen kunder shiut