Multimeter me ekran dixhital Sunshine DTT 890N

4,290 L

Ka stok

KODI: H-98769992 Kategori: ,

MULTIMETER ME EKRAN DIXHITAL SUNSHINE

Multimeter me ekran dixhital dhe matje TRUE RMS te sakte dhe te qendrueshme.

Me dizajn te thjeshte teper praktik gjate punes dhe materiale cilesore per perdorim afatgjate.

Specifika:

  • Modeli: DT-890N
  • Gama e rrymës matëse: AC10A/DC10A
  • Gama e tensionit matës: AC700V/DC1000V
  • Gama e matjes së rezistencës:600Ω-60MΩ
  • Gama matëse e kapacitetit: 60nF-6000uF
  • Temperatura e funksionimit: 0~40
  • Dimensionet:184*90*46cm
  • Tensioni: 9 V
  • Ekrani: Ekran LED

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Multimeter me ekran dixhital Sunshine DTT 890N”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

multimeter me ekran dixhital bli online ne dyqan taxi

Multimeter me ekran dixhital Sunshine DTT 890N