Multifunctional Shelf 360 | Varese per luget e kuzhines

690 L990 L (-30%)

Ka stok

  • Materiali: plastike PP.
  • Dimensionet  14cm x 7cm x 10cm.
  • Gjendet ne ngjyre te zeze.
  • Kreheri mbajtes rrotullohet deri ne 360 grade.
  • Rezistente ndaj temeraturave te mjedisit.
KODI: 6775214321879 Kategori: , ,

VARESE PER LUGET E KUZHINES

Kjo mbajtese eshte perfekte per te organizuar te gjitha luget e kuzhines ne menyre qe t’i keni ato te sigurta, te mbrojtura nga konsumimi edhe ne nje vend ta caktuar. Ne te mund te varni deri ne 6 luge te ndryshme.

Ajo eshte e perbee nga materiali i plastikes cilesore dhe shume te qendrueshme. Ka nje dizajn shume elegant dhe fine, i cili perbehet nga njekreher ku edhe do te vendosni luget tuaja.

Nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate montimit pasi behet shume thjeshte dhe pa asnjë dëmtim të sipërfaqes.

Produkti eshte i pershtatshem per te gjitha ato kuzhina me ambinet te vogel dhe nese deshironi te kurseni hapesiren, vecanerisht ne  sirtaret tuaj, kjo paisje do te ishte perfekte.

Kjo varëse muri mund të mbajë pervec lugëve edhe peshqirë, çanta, çelësa ose sende të tjera që dëshironi t’i keni varur në kuzhinën tuaj, banjën apo vendet e tjera, ku mbani gjerat tuaja të përditshme.

Kreheri mbajtes ne te cilin do te varni sendet tuaj rrotullohet deri ne 360 grade, duke u bere keshtu shume funksionale edhe praktike.

SPECIFIKIMETmbajtese lugesh pirunesh 360 grade produkt bli online dyqan taxi

Materiali: plastike PP.

Dimensionet  14cm x 7cm x 10cm.

Instalohet shume lehte.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Kreheri mbajtes rrotullohet deri ne 360 grade.

Mund te varni gjera te ndryshme te perditshmerise suaj.

Rezistente ndaj temeraturave te mjedisit.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhepaguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Varese

Ngjyra

Be the first to review “Multifunctional Shelf 360 | Varese per luget e kuzhines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese lugesh pirunesh 360 grade produkt bli online dyqan taxi

Multifunctional Shelf 360 | Varese per luget e kuzhines

690 L990 L (-30%)

Shto ne Shporte