Mprehese thikash 4in1 | Knife sharpener

1,590 L

Ka stok

 • Per ata qe jane te apasionuar pas gatimit ne menyre perfekte.
 • E dizajnuar per t’u perdorur me sigurine maksimale.
 • Perbehet nga 4 grade mprehese te ndryshme.
 • Per nje eksperince me te mire ne kuzhine dhe gatim.
 • Prisni frutat dhe perimet tuaja ne menyre me perfekte.
KODI: mprehese-thikash-4n1 Kategori: , ,

Mprehese thikash 4in1 | Knife sharpener

Mprehës thikash 4in1 me gome jo të rrëshqitshme të rëndë nën pjesën e poshtme të saj, i cili siguron më shumë bazë qëndrueshmërie kur mprehni thikën tuaj.
Doreza e dizajnuar ergonomike siguron kontroll të lehtë dhe të rehatshem, larg shufrave të mprehjes, per sigurine tuaj.

Mprehese thikash me 4 opsione 

Një thikë e pa mprehur është e rrezikshme sepse kërkon më shumë presion dhe ka më shumë të ngjarë të rrëshqasë dhe të shkaktojë një dëmtim. Kjo është arsyeja e vetme më e rëndësishme për të mbajtur të gjitha thikat të mprehta.

Një thikë, e cila mprehet rregullisht, gjithashtu do të thotë që personi që e përdor do të jetë në gjendje të bëjë një punë më të mirë, më të shpejtë dhe më të lehtë: në përmbledhje produktiviteti i tyre do të rritet.

Kjo gjithashtu do të mundësojë që ai person të punojë rregullisht dhe më saktë, që do të thotë më pak humbje. Mos përdorni kurrë një thikë të dëmtuar ose të copëtuar – është e rrezikshme dhe mund të jetë një strehë e mundshme për bakteret dhe mikrobet e të gjitha llojeve.

Keshilla:

Mos e lani thikën tuaj në pjatalarëse: Detergjenti për larjen e enëve është i fortë për thikën tuaj dhe mund të shuajë tehun me kalimin e kohës. Në vend të kësaj, pastroni butësisht thikën tuaj me sapun pjate dhe ujë të nxehtë. Thani thikën plotësisht me një peshqir enësh, dhe më pas ruajeni.

SPECIFIKAT:mprehese thikash bli online ne dyqan taxi
 • Mprehese thikash multifunksionale.
 • E perbere nga material cilesor
 • Material rezistent.
 • E dizajnuar per t’u perdorur me sigurine maksimale.
 • Perbehet nga 4 grade mprehese te ndryshme.
 • Per nje eksperince me te mire ne kuzhine dhe gatim.
 • Prisni frutat dhe perimet tuaja ne menyre me perfekte.

  Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

mprehese thikash

Ngjyra

Be the first to review “Mprehese thikash 4in1 | Knife sharpener”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mprehese thikash 4n1 bli online ne dyqan taxi

Mprehese thikash 4in1 | Knife sharpener