Mouse wireless per zyre 2.4Ghz

990 L

Ka stok

KODI: i220020 Kategori: ,

MOUSE WIRELESS 2.4 GHZ

Mouse wireless per zyre apo shtepi.

Dizajni strukturor eshte ergonomik dhe pershtatet me se miri me formen e dores per me shume prakticitet gjate punes.

Teknologjia e gjurmimit optik,  punon ne shume siperfaqe te ndryshme dhe perdoret ideale per shtepi, zyre ose lojera.

I lehte per t’u perdorur dhe zbatuar funksionet “perpara” dhe “mbrapa”.

Specifika:

  • Mouse wireless 2.4Ghz
  • Materiali: ABS
  • Lloji i levizjes:Me rrote levizese
  • Madhesia rreth 95*64*37mm
  • Tensioni i funksionimit: 3V
  • Rryma e funksionimit: 0.2-12 mA
  • Sistemi i suportuar: Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 98, Mac OS, Windows ME, Windows 8.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Mouse wireless per zyre 2.4Ghz”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse wireless per zyre online ne dyqan taxi

Mouse wireless per zyre 2.4Ghz