Mouse optik 1200DPI wireless 2.4G G3-270N

1,500 L

Ka stok

KODI: H-2998789996 Kategori: ,

MOUSE OPTIK G3-270N

Mouse optik wireless me vale 2.4Ghz me distance komandimi deri ne 10-15 m dhe 1200DPI.

Me klik te heshtur pa krijuar zhurma bezdisese gjate punes.

Jetegjatesi e baterise deri ne 12 muaj fale efikasitetit te kursimit te energjise. Do te jete ne modalitetin e fjetjes ne 0,2 sekonda pasiviteti.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse optik 1200DPI wireless 2.4G G3-270N”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse optik a4 tech blerje online ne dyqan taxi

Mouse optik 1200DPI wireless 2.4G G3-270N