Mouse me fishe per kompjuter | Lenovo LECOO MS103

990 L

Ka stok

KODI: H-56789022 Kategori: ,

MOUSE ME FISHE PER KOMPJUTER LECOO MS103

Mouse me fishe per kompjuter me shpejtesi dhe saktesi te larte.

Operon me shpejtesi pa vonesa dhe eshte i pershtatshem per ambiente zyre apo shtepie.

Dizajni praktik ju mundeson perdorim te rehatshem dhe pa lodhje dhe per ore te gjata pune.

Karakteristika

  • Max DPI 1000 DPI
  • Numri i butonave 3
  • Fuqia  DC5V / <100mA
  • Permasat 62 x 116 x 39 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse me fishe per kompjuter | Lenovo LECOO MS103”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse me fishe lenovo shitje online ne dyqan taxi

Mouse me fishe per kompjuter | Lenovo LECOO MS103