Kabllo energjie per kompjuter 1.8m ne shitje

490 L

Ka stok

KODI: I-72121259 Kategori: ,

KABLLO ENERGJIE PER KOMPJUTER 1.8 M

Kabllo energjie per Kompjuter/Printer/Desktop/PC/Monitor/Skaner/pajisje shtepiake.

Ky kabell me cilesi te larte siguron mbrojtje me te mire kunder nderprerjeve elektrike.

E perkryer per perdorim ne shtepi dhe zyre.

Karakteristika

  • Furnizimi me 3 kunja
  • Tensioni: 250V
  • Rrjedha aktuale Deri në 10 A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

kabull

Ngjyra

Be the first to review “Kabllo energjie per kompjuter 1.8m ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kabell per desktop blerje online ne dyqan taxi

Kabllo energjie per kompjuter 1.8m ne shitje