Mouse praktik | MS 330 Dell

800 L

Ka stok

 • Funksionon me fishe.
 • Multifunksional dhe praktik
 • Porta hyrese: USB 2.0.
 • Mbeshtet: Windows XP / Vista / Windows7 / 8.
 • Material rezistent.
KODI: Mouse-praktik-MS-330-Dell Kategori: ,

MOUSE PRAKTIK MS 330 DELL

Mouse praktik MS 330 Dell perbehet me sensor që ju lejon të levizni me saktësi kursorin. Mouse eshte teper praktik dhe preciz dhe gjithashtu ju lehteson punen ne maksimum. Kurseni kohe dhe bejeni punen tuaj urgjente menjehere!

Specifikat:
 • Funksionon me fishe.
 • Multifunksional dhe praktik
 • Porta hyrese: USB 2.0.
 • Mbeshtet: Windows XP / Vista / Windows7 / 8.
 • Material rezistent.

  Porosit ne DYqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.01 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mouse praktik | MS 330 Dell”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse dell bli online dyqan taxi

Mouse praktik | MS 330 Dell

WhatsApp chat