Xiaomi Mi Wireless Mouse | Praktik

3,500 L

Ka stok

 • Dizajn praktik.
 • I lehte ne perdorim.
 • Pjesa e perparme e sheshte.
 • Mjet i dobishem per punen tuaj.
 • Sensor optik preciz me 1200 DPI
 • Pergjigje e shpejte.
KODI: Xiaomi Mi Wireless Mouse Kategori: ,

XIAOMI MI WIRELESS MOUSE

Gjysma e përparme e Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition është pothuajse e sheshtë, ndërsa pjesa e pasme është e lakuar për t’iu përshtatur formës së pëllëmbës. Nje mouse i ketij lloj dizajni mund të përdoret për një kohë të gjatë pa lodhje.

XIAOMI MI WIRELESS MOUSE PRAKTIK

Dizajni i Xiaomi Mi Wireless Mouse kombinon motive moderne dhe minimaliste. Do të bëhet jo vetëm një mjet i dobishëm i punës, por edhe një zbukurim shumë estetik i vendit të punës.Pesha e lehtë e mouse ju lejon ta përdorni atë edhe më shumë pa lodhje, dhe këmbët Teflon në pjesën e poshtme e bëjnë atë të butë dhe të lehtë për t’u rrëshqitur.

Edicioni Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth është i pajisur me një sensor optik preciz me 1200 DPI dhe përgjigje të shpejtë. Aftësitë e tij janë mjaft të mjaftueshme si për punë ashtu edhe për përdorim të përditshëm.

SPECIFIKAT:xiaomi mi wireless mouse bli online dyqan taxi
 • Dizajn praktik.
 • I lehte ne perdorim.
 • Pjesa e perparme e sheshte.
 • Mjet i dobishem per punen tuaj.
 • Sensor optik preciz me 1200 DPI
 • Pergjigje e shpejte.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Xiaomi Mi Wireless Mouse | Praktik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi mi wireless mouse dizajn praktik bli online dyqan taxi

Xiaomi Mi Wireless Mouse | Praktik