Mouse Apple Magic 1 per MacBook | Smart Multi Touch

6,900 L

Ka stok

Mouse Apple Magic 1 kombinon funksionalitetin e nje mouse te zakonshem dhe nje trackpad ne nje dizajn unik.

KODI: i2172161 Kategori: ,

MOUSE APPLE MAGIC 1 PER MACBOOK

Mouse Apple per Macbook me dizajn elegant te permiresuar, per me shume lehtesi dhe prakticitet gjate perdorimit.

Siperfaqja multitouch ju lejon te kryeni veprime te thjeshta te tilla si rreshqitja midis faqeve te internetit dhe levizja neper dokumente me me teper lehtesi.

Ofron rehati ne kapje dhe ju jep me shume kontroll ne perdorimin e tij. Lidhet permes Bluetooth dhe funksionon me dy bateri AA.

Apple mouse Smart Multi Touchapple mouse blerje online ne dyqan taxi

Teknologjia Smart Multi-Touch ofron nje menyre jashtezakonisht me te avancuar per te bashkevepruar me pajisjet tuaja portative qe suportojne Bluetooth.

Model i sheshte dhe shume minimal ne pamje, per me shume komoditet gjate perdorimit.

Magic mouse lidhet me Mac tuaj permes teknologjise wireless Bluetooth, keshtu qe nuk ka nevoje per fisha ose pershtates te vecante.

Ky mouse perdor gjurmimin me lazer per rritjen e saktesise se treguesit.

I pershtatshem per tu perdorur me pajisje Apple si Macbook, Mac, iMac, Macbook Air, MacBook Pro.

Mouse Apple Magic 1 kombinon funksionalitetin e nje mouse te zakonshem dhe nje trackpad ne nje dizajn unik.

Specifika

  • Klik
  • Klik me dy butona
  • Scroll 360 °
  • Zmadhimi i ekranit
  • Rreshqitja me dy gishta
  • Rreshqitja me nje gisht
  • Klik i dyfishte me dy gishta
  • Klik i dyfishte me nje gisht

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse Apple Magic 1 per MacBook | Smart Multi Touch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple mouse magic 1 ne shitje online dyqan taxi

Mouse Apple Magic 1 per MacBook | Smart Multi Touch