Monitor degjimi per rrahjet e zemres se bebeve

2,290 L

Ka stok

  • Monitor i rrahjeve te zemres se bebeve
  • Materiali: ABS
  • Ekrani: dixhital LCD
  • Frekuenca e punes: 3.0 MHz
  • Gama e matjes: 65-210 bpm
  • Rezolucioni: 1 bpm
  • Altoparlanti i integruar: 50 mm
  • Fikja automatike: 60±10 sekonda
KODI: g233323579 KATEGORIA:

MONITOR DEGJIMI PER RRAHJET E ZEMRES

Monitor degjimi per rrahjet e zemres se bebeve, me ekran dixhital dhe tinguj te qarte.

E pershtatshme per gjinekologun dhe e thjeshte per t’u perdorur per nenat ne shtepi.

Tani ju mund te degjoni rrahjet e zemres se foshnjes tuaj te palindur rehat dhe privatisht ne shtepine tuaj. Doppler fetal nuk eshte nje pajisje diagnostikuese.

Monitori i degjimit mund te perdoret mbi 16 jave te shtatzenise. Pajisja ju sjell tingull te qarte te rrahjeve te zemres se foshnjes tuaj.

Sonda duhet te jete ne kontakt me lekuren tuaj nepermjet perdorimit te xhelit, vajit ose ujit per te marre nje ritem te sakte te zemres se fetusit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Monitor

Main Menu

monitor i rrahjeve te zemres ne dyqan taxi

Monitor degjimi per rrahjet e zemres se bebeve