Modem wireless telefoni LTE Device | Huawei

5,500 L

Ka stok

KODI: I-72121254 Kategori: ,

MODEM WIRELESS LTE DEVICE | HUAWEI

Modem wireless E5573 ju lejon te perdorni internetin permes LTE/3G ose Wi-Fi.

Kur perdorni E5573 ne zona me hotspot Wi-Fi si psh ne aeroport,  kafene, hotel ose shtepine tuaj, modemi kalon automatikisht ne lidhje WiFi, duke kursyer tarifat e rrjetit tuaj LTE/3G.

Kjo pajisje kombinon nje modem te fuqishem 4G LTE me nje porte LAN dhe bateri te fuqishme 5200mAh.

Kapaciteti i baterise 5200mAh eshte mjaft i fuqishem per te vepruar si karikues i jashtem per pajisjet e tjera.

Mobile Huawei ka nje tregues LED per sinjalin dhe baterine.

Huawei eshte nje ruter xhepi i persosur per udhetime dhe vepron si nje zgjidhje fantastike per udhetimet e biznesit.

Karakteristika

  • Lidhes i antenes 2x TS-9
  • Karte SIM standarde me 6 kunja (JO MIKRO APO NANO)
  • Permasat: 97 x 58 x 13 mm
  • Pesha: 75 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Be the first to review “Modem wireless telefoni LTE Device | Huawei”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mobile router huawei shitje online ne dyqan taxi

Modem wireless telefoni LTE Device | Huawei