Mobile Router Wifi Portabel 150Mbps 4G LTE

3,500 L

Ka stok

KODI: i-2120741 Kategori: ,

MOBILE ROUTER WIFI PORTABEL 150Mbps

Mobile router wifi 4g me shpejtesi 150Mbps.

Thjesht vendosni karten operuese SIM dhe ajo do te lidhet automatikisht per akses me bande te gjere 3G / 4G me shpejtesi te larte.

Pajisja gjithashtu mundeson hotspot ne kete menyre mund te lidhni telefonin celular dhe kompjuterin per te hyre ne internet.

E pershtatshme per deri ne 10 perdorues ne te njejten kohe, ofron konsum te ulet te energjise dhe jetegjatesi te gjate te baterise.

Duke suportuar 10 pajisje per te hyre ne te njejten kohe, pajisja do te zgjedhe automatikisht nje burim te sinjalit me perparesi te larte për t’u lidhur me pajisjet me Wi-Fi, të tilla si telefonat, tabletet dhe notebook.

Karakteristika

  • Madhesia: 109mm * 60mm * 20mm
  • Procesori: Qualcomm 9200.9600.8909.
  • Shkarkimi: 150Mbps, ngarkimi: 50Mbps
  • WIFI:  802.11b / g / n
  • Ndarja: deri në 8-10 perdorues
  • Bateri litiumi 2400 mAh / 8.88Wh / 3.7V
  • Suporton 4G në të njëjtën kohë: FDD-LTE / TDD-LTEF

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Mobile Router Wifi Portabel 150Mbps 4G LTE”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wifi router portabel 150mbps ne shitje online ne dyqan taxi

Mobile Router Wifi Portabel 150Mbps 4G LTE