Mini sobe elektrike per kafe 500w Coffee Heater

1,690 L

Ka stok

  • Pllake ngrohese elektrike
  • Materiali: celik inox
  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 500 W
KODI: e2370264 Kategori: ,

MINI SOBE ELEKTRIKE PER KAFE

Mini sobe elektrike e pershtatshme per cdo ambient kuzhine. Ngrohet ne menyre te barabarte, e pershtatshme per ngrohjen e qumeshtit, kafese, ujit te cajit, etj.

Pllaka perdor material celik inoks, i cili mundeson fortesi dhe rezistence ndaj temperatures se larte.

Me mbrojtjen nga mbinxehja dhe drite treguese te nderpreresit te funksionimit, mund te perdoret ne menyre te sigurt.

E vogel ne madhesi dhe e lehte ne peshe, e lehte per t’u mbajtur, e pershtatshme per shtepi, zyre dhe udhetime.

Specifika:

  • Pllake ngrohese elektrike
  • Materiali: celik inox
  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 500 W
  • Pesha:  730 g
  • Permasa 13,7×13,7×7,6cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Vater sobe

Ngjyra

Be the first to review “Mini sobe elektrike per kafe 500w Coffee Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sobe ngrohese per kafe shitje online ne dyqan taxi

Mini sobe elektrike per kafe 500w Coffee Heater