Mini projektor Mobile Smart

34,900 L

Ka stok

  • Moblie projector.
  • Transmeton pamje 4K Full HD.
  • Ekran 30 deri ne 200 inch.
  • Jetgjatesia e llampes LED: 20000 ore
KODI: i22458314 Kategori: , ,

Mini projektor Full HD

Projektori Mobile perdor teknologjine e ekranit DLP, dekodimin HD 4K me ekran gjigant 200 inç. Ju mund te shikoni filma te qete ne shtepi.

Mund te perjetoni foto 30-200 inç ne ekran. Aplikohet ne shume lloje shtepish.

Sa me e madhe shtepia aq me i madh edhe ekrani !

Projektor lehtesisht i gradueshem

Projektori ju lejon ta gradoni deri ne 45 grade,  mund te shikoni filma me lirshem duke rregulluar figuren e ekranit. Sinkronizimi i figures se kompjuterit me ekranin e madh, eshte i pershtatshem per ndarjen e argetimit dhe prezantimet e konferencave.

Krijoni lidhje midis projektorit dhe paisjeve te tjera inteligjente.

Ne mungese te rrjetit, projektori mund te ndertoje lidhje me WiFi dhe te hyje ne aplikacionin ”ESshare” per te pasyqyruar  te njejtin ekran. (iPhone / iPad / Windows / Android) Duke e lidhur projektorin me kompjuterin ose telefonin, ai realizon te njejten gje .Mund të lidhni gjithashtu diskun U ose të lidhni nderfaqen HD-IN per te punuar me lehtesi.

Pervec kesaj relizoni dhe lidhjen me Bluetooth.

Projektori lidh altoparlantin Bluetooth me muziken permes Bluetooth. Projektori qe perdor 2.4G / 5G AC WIFI me transmetim te qendrueshem pa zhurma te tjera, shmang ne menyre efektive nderhyrjen ne sinjal. Luaj pa asnje nderprerje filma 4K HD.

Specifika Mini Portable Pocket Smart Projector,4K 3D Full HD 1080P Smart DLP Mini Projector LED WiFi Home Theater HDMI for 1G+8G,Android6.0

CPU: Amlogic S9OSX

RAM: 1 GB / 2 GB

ROM: 8G8/32GB

WIFI: 2,4 GHz/5 GHz 802.lla/b/g/n/ac

Bluetooth: BT4.1

Dekodimi i videos: Mbeshtet dekodimin e videos 10-bit HEVC/h.265 4k2k

Formati i videos: mp4

Formati i audios: mp3

Mbeshtetja e hyrjes: celesat me prekje/hyrja e telekomandes me vale 2.4G

OS: Android 9.0

Jetgjatesia e llampes LED: 20000 ore

Fuqia voltazhi : 110-240 V / 50-60 Hz

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mini projektor Mobile Smart”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

moblije smart projector

Mini projektor Mobile Smart