Mini boks portativ me Bluetooth Xiaomi Mi

2,490 L

Ka stok

 • Wireless: Bluetooth 5.0
 • Trasmetim deri ne 10 metra
 • Ndjeshmeria ndaj zhurmes: 70dB
 • Rezistenca IP: IP67
 • Fuqia: 2000 mAh
KODI: i239050 Kategori: ,

MINI BOKS ME BLUETOOTH

Mini boks portativ me Bluetooth ka permasa te vogla, i cili mund te mbahet lehtesisht ne cante ose ne dore.

Luani muzike per 10 ore fale jetegjatesise te larte te baterise prej 2000 mAh.

Mikrofon i integruar me ndjeshmeri te larte dhe anulim i zhurmave e jehones, per te siguruar thirrje te qarta, ne menyre qe cdo telefonate te jete si komunikimi balle per balle.

Specifika:

 • Wireless: Bluetooth 5.0
 • Trasmetim deri ne 10 metra
 • Ndjeshmeria ndaj zhurmes: 70dB
 • Rezistenca IP: IP67
 • Fuqia: 2000 mAh
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e funksionimit: 10 ore
 • Materiali: ABS
 • Pesha: 185 gram

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks portativ me Bluetooth Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks xiaomi mi ne dyqan taxi

Mini boks portativ me Bluetooth Xiaomi Mi