Mini boks me drita HDY G42

1,290 L

Ka stok

  • Mini boks me drita
  • Model G42
  • Fuqia dalese 5 W
  • Kapaciteti i baterise 1200 mAh
KODI: i239049 Kategori: ,

MINI BOKS ME DRITA

Mini boks me drita shumengjyreshe, do te ndizet menjehere, duke sjelle me shume  atmosfere.

Teknologjia e trasmetimit te audios pa fisha me ane te Bluetooth 5.0, mundeson transmetim te qendrueshem dhe te shpejte.

Diafragme vibruese me perberje metalike, cilesi mahnitese e zerit ne nivel HiFi.

Mikrofoni i integruar redukton zhurmen, reduktimi i zhurmes me definicion te larte per telefonata te qarta.

Specifika:

  • Model G42
  • Fuqia dalese 5 W
  • Bluetooth 5.0
  • Kapaciteti i baterise 1200 mAh
  • Ngjyrat E zeze
  • Madhesia 79*79*63 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks me drita HDY G42”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini boks hdy g42 ne dyqan taxi

Mini boks me drita HDY G42