Mini boks me bluetooth JBL TUNE3 Wireless

2,990 L

Ka stok

  • Marka JBL
  • Modeli Tune3
  • Suporton micro sd card
  • Version Bluetooth 5.0
  • Material cilesor dhe rezistent
KODI: i239069 Kategori: ,

MINI BOKS ME BLUETOOTH TUNE3

Mini boks me lidhje Bluetooth deri ne 10 meter distance me pajisje audio.

Transmetoni muziken tuaj me vale nepermjet Bluetooth. I perputhshem me pajisje te ndryshme audio dhe celulare inteligjente.

Shijoni muzike relaksuese, lajme ne kohe reale fale radios FM te integruar. Memorizim deri ne 45 stacione radio te ruajtura paraprakisht.

Specifika:

  • Marka JBL
  • Modeli Tune3
  • Suporton micro sd card
  • Version Bluetooth 5.0
  • Material cilesor dhe rezistent

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini boks me bluetooth JBL TUNE3 Wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks jbl tune3 online ne dyqan taxi

Mini boks me bluetooth JBL TUNE3 Wireless