Mini blender elektrik Shake &take

2,190 L

Ka stok

KODI: i23702181 Kategori: ,

MINI BLENDER ELEKTRIK

Mini blender elektrik shume praktik per te bere lengje frutash apo smoothie te shijshme.

E merrni kudo me vete fale dizajnit praktik me permasa jo te medha. Ka baze ultra kompakte me motor te fuqishem me kapacitet te larte ai i kthen shpejt frutat ne smoothie te shijshme.

Baze qe qendron statike dhe gote ne pjesen e siperme qe hiqet dhe pastrohet lehte.

E disponueshme ne ngjyra: jeshile, blu, jeshile, lejla, e verdhe.

Specifika:

  • Mini blender elektrik
  • Fuqi 300 W – 500 W
  • Baze stabel
  • Per smoothie dhe lengje te fresket

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Main Menu

shake n take mini blender ne dyqan taxi

Mini blender elektrik Shake &take