Mini altoparlant HIFI Speaker | TWS RGB Light

1,390 L

Ka stok

 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Suporton: FM, hyrja e kartës Micro SD / TF, hyrja e diskut U, hyrja audio 3,5 mm
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e karikimit: 2-3 ore
 • Koha e degjimit/bisedimit: 6-8 ore
KODI: i239072 Kategori: ,

MINI ALTOPARLANT HIFI SPEAKER

Mini altoparlant kompakt Hifi Speaker me cilesi te larte.

Mbulese rrjete per mbrojtjen e altoparlantit nga uji, pluhuri, dhe goditjet.

Fuqi e madhe 5W me dy diafragma basi ne secilen ane, dridhen kur luani muzike. Forma cilindrike dhe kanali i integruar majtas dhe djathtas ofrojne tingull stereo 360°.

Funksioni i thirrjeve fale mikrofonit te integruar me anulim te zhurmes ju ben te mundur t’u pergjigjeni thirrjeve pa perdorur telefonin tuaj.

Bateri 1200 mAh per deri ne 10 ore loje me volum 2/3 me nje karikim te plote.

Specifika:

 • Versioni i Bluetooth: 5.0
 • Suporton: FM, hyrja e kartës Micro SD / TF, hyrja e diskut U, hyrja audio 3,5 mm
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e karikimit: 2-3 ore
 • Koha e degjimit/bisedimit: 6-8 ore
 • Niveli i papershkueshem nga uji: IPX5
 • Raporti sinjal ndaj zhurmëe: ≧95dB
 • Materiali: ABS, rrjete

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Mini altoparlant HIFI Speaker | TWS RGB Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portativ me drita led rgb ne dyqan taxi

Mini altoparlant HIFI Speaker | TWS RGB Light