Mikser dore me ene 3L Hoffmans HM 6630

3,890 L

Ka stok

  • Fuqia: 1000 W
  • Kapaciteti: 3 L
  • Ngjyra: e bardhe
  • Material: plastik + celik inoks
KODI: i23110120 Kategori: ,

MIKSER DORE 3L HOFFMANS

Mikser dore me motorr te fuqishem dhe 5 shpejtesi te ndryshme. Ene per perzierje te ushqimeve te ndryshme prej celik inoks me kapacitet 3 litra dhe mbajtese qe rrotullohet.

Dizajni i kokes qe perkulet ju ofron lehtesi per te shtuar me lehtësi perberesit ne tasin e perzierjes.

Specifika

  • Fuqia: 1000 W
  • Kapaciteti: 3 L
  • Ngjyra: e bardhe
  • Material: plastik + celik inoks

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mikser

Be the first to review “Mikser dore me ene 3L Hoffmans HM 6630”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore 3l online ne dyqan taxi

Mikser dore me ene 3L Hoffmans HM 6630