Mikser dore 120Watt DSP KM2033 Hand mixer

1,590 L

Ka stok

KODI: d2324824 Kategori: ,

MIKSER DORE 120WATT DSP

Mikser dore me fuqi 120watt i markes DSP per perzierje te mases se brumit te krepave, rrahjen e vezeve etj.

Me 7 nivele te ndryshme te shpejtesise per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mikser

Be the first to review “Mikser dore 120Watt DSP KM2033 Hand mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser dore dsp km2033 online ne dyqan taxi

Mikser dore 120Watt DSP KM2033 Hand mixer